Solicitare ofertă de preț pentru produse necesare evenimentului Săptămâna Verde                                                                     Europeană

În cadrul evenimentului ecologic ”SĂPTĂMÂNA VERDE EUROPEANĂ” Primăria municipiului Bistrița organizează, în perioada 30 mai – 5 iunie 2022, acțiuni de promovare a temei speciale din acest an dedicată Pactului Verde European – ”EU Green Deal – Make it real!”.                                                                           Acțiunile din acest an includ un tur ciclist al orașului, realizare panouri de  marcare trasee tematice, pictură murală cu elemente din natură și alte acțiuni recreative în Parcul ”Regele Mihai I al României”.                                                                                                                                                                                              Estimăm o participare a unui număr de aproximativ 200 tineri și adulți bistrițeni, iar pentru buna desfășurare a activităților propuse este necesar să achiziționăm următoarele produse:

Pentru detalii puteți accesa următorul link: