Servicii de elaborare a expertizei tehnice și a auditului energetic la clădirea sediului    Serviciului de Impozite și Taxe, pentru obiectivul de investiții: „Creșterea eficienței                           energetice a sediului Serviciului de Impozite și Taxe

Obiect:  Solicitare oferte de preț

În vederea atribuirii contractului de achiziție publică ce are ca obiect: Servicii de elaborare a expertizei tehnice și  a auditului energetic la  clădirea sediului Serviciului de Impozite și Taxe,  pentru  obiectivul  de investiții: „Creșterea eficienței energetice a sediului Serviciului de Impozite și Taxe, Municipiul Bistriţa, în calitate de autoritate contractantă, lansează prezenta solicitare de ofertă.                                                                                                                      În cazul în care sunteţi interesaţi să prezentaţi oferta pentru prestarea serviciilor mai sus menţionate, aşteptăm oferta Dumneavoastră, până în data de 16.03.2022. Oferta trebuie întocmită în conformitate cu cerinţele din prezenta solicitare şi cu specificaţiile din documentaţia de atribuire anexată.

Pentru detalii suplimentare puteți accesa link-ul următor:

Servicii de elaborare a expertizei tehnice și a auditului energetic la clădirea sediului Serviciului de Impozite și Taxe, pentru obiectivul de investiții: „Creșterea eficienței energetice a sediului Serviciului de Impozite și Taxe

Solicitare ofertă

Caiet de sarcini