Municipiul Bistrița, în calitate de Autoritate contractantă, organizează în data de 19 iulie 2022, ora 15:00, licitație deschisă, pentru atribuirea contractului de achiziție publică de servicii având ca obiect: «Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice aferente obiectivului de investiții ”Coridor de mobilitate durabilă aferent Râului Bistrița”».                                                                                                                                                          Documentația de atribuire a fost publicată și poate fi consultată pe site-ul: atașată Anunțului de participare simplificat nr. [SCN1105675/21.04.2022] și cuprinde toate informațiile necesare pentru elaborarea ofertei.

Data limită pentru depunerea ofertelor este 19 IULIE 2022, ora 15:00, în SEAP.

Relații suplimentare se pot obține la Serviciul Achiziții Publice din cadrul Primăriei Municipiului Bistrița, str. Gheorghe Șincai nr. 2, județ Bistrița-Năsăud, persoana responsabilă, dna Ioana-Teodora Boldor, telefon: 0263-224.917, fax: 0263-237.323, adresa de e-mail: achizitii.publice@primariabistrita.ro.

SERVICIUL ACHIZIȚII PUBLICE

Șef Serviciu,                                                                                                                                          Întocmit,