Acasă » ANUNŢURI » Proiectul de Hotărâre privind aprobarea ghidurilor solicitanţilor de finanţare nerambursabilă în baza Legii nr. 350/2005 este postat site-ul instituției

Primăria municipiului Bistrița aduce la cunoștința persoanelor interesate faptul că Proiectul de Hotărâre privind aprobarea ghidurilor solicitanţilor de finanţare nerambursabilă de la bugetul local al municipiului Bistriţa pe anul 2022 pentru activităţi nonprofit de interes local, în baza Legii nr. 350/2005 a fost afişat pe site-ul instituției, la adresa https://www.primariabistrita.ro/monitorul-oficial-local/proiecte-cu-caracter-normativ/ şi la Centrul de relații cu publicul, situat în Bistrița, str. Gheorghe Şincai nr. 2.
Orice persoană interesată va putea formula propuneri, sugestii sau opinii cu valoare de recomandare privind acest proiect de act normativ.
Transmiterea propunerilor, sugestiilor şi a opiniilor se poate face până în data de 10 ianuarie 2022, prin email pe adresa: primaria@primariabistrita.ro, prin poştă, pe adresa Primăriei municipiului Bistriţa, Piaţa Centrală, nr. 6 sau prin depunerea la Centrul de relaţii cu publicul – Primăria municipiului Bistriţa, str. Gheorghe Şincai nr. 2.