Acasă » ANUNŢURI » Primăria municipiului Bistrița organizează concurs pentru ocuparea unui post de consilier achiziții publice

Primăria municipiului Bistrița anunţă organizarea concursului de recrutare pentru ocuparea funcției publice de execuție de consilier achiziții publice, clasa I, grad superior la serviciul Achiziții Publice.

Dosarele de înscriere la concurs se depun la Primăria municipiului Bistrița, Biroul Resurse Umane și Organizare în termen de 20 de zile de la data publicării anunțului de organizare a concursului, respectiv începând cu data de 23 decembrie 2021 până la data de 11 ianuarie 2022, inclusiv, între orele 08.30-16.00 de luni până joi și, respectiv, vineri între orele 08.30-13.30.

Detalii suplimentare puteți afla aici: