Acasă » Posturi vacante » Primăria municipiului Bistrița organizează concurs pentru ocuparea funcției de inspector de specialitate la Direcția Integrare Europeană

Primăria municipiului Bistrița anunţă organizarea concursului pentru ocuparea unei funcții contractuale vacante, pe durată determinată, de inspector specialitate gr. IA la serviciul Implementare Proiecte cu fonduri externe nerambursabile din cadrul Direcției Integrare Europeană, în data de 𝟏𝟒.𝟏𝟐.𝟐𝟎𝟐𝟏, ora 𝟏𝟎:𝟎𝟎, 𝐩𝐫𝐨𝐛𝐚 𝐬𝐜𝐫𝐢𝐬𝐚̆, respectiv 𝐢𝐧𝐭𝐞𝐫𝐯𝐢𝐮𝐥 într-un termen de 𝐦𝐚𝐱𝐢𝐦𝐮𝐦 𝟒 𝐳𝐢𝐥𝐞 𝐥𝐮𝐜𝐫𝐚̆𝐭𝐨𝐚𝐫𝐞 de la data susţinerii acestia.

Detalii suplimentare puteți afla aici: