Acasă » ANUNŢURI » Concurs pentru ocuparea unei funcții contractuale pe durată determinată

Concurs pentru ocuparea unei funcții contractuale pe durată determinată

Primăria municipiului Bistrita anunţă organizarea în data de 16.04.2024 ora 10.00, a concursului pentru ocuparea funcției contractuale de execuție vacante, pe durată determinată de 2 ani cu normă întreagă, 8 ore /zi, 40 de ore / săptămână, de inspector de specialitate gradul I (responsabil achiziții publice) din cadrul Compartimentului Implementare Proiecte cu Finanțare Europeană – Direcția Dezvoltare Durabilă 2030.
Detali suplimetare puteți afla aici:

Anunț concurs de recrutare 16.04.2024 ora 10.00, pentru ocuparea funcției contractuale de execuție vacante, pe durată determinată de inspector de specialitate – Direcția de Dezvoltare Durabilă 2030