CLARIFICARE privind achiziția directă pentru Servicii de supraveghere a lucrărilor-dirigenție de     șantier pentru obiectivul de investiții din cadrul proiectului: ”Reabilitare și modernizare Grădinița cu                 Program Prelungit nr. 3 și Creșa nr. 3 – Aleea Plăieșului, nr. 41, mun. Bistrița

Având în vedere solicitarea transmisă prin e-mail în data de 24.03.2022, înregistrată la Registratura Primăriei Municipiului Bistrița cu nr. 32496/24.03.2022 prin care se solicită ca ofertele să poată fi transmise ”și în format electronic, până la termenul limită de depunere a ofertelor”  vă precizăm:                 Se acceptă și transmiterea ofertelor prin e-mail la adresa: achiztii.publice@primariabistrita.ro, până la data de 28.03.2022 ora: 12:00 pentru a putea fi înregistrate la Registatura Autorității Contractante.                                                                                                                                                                    Ofertanții care transmit oferta prin e-mail se vor asigura că aceasta a fost recepționată și înregistrată până la data și ora limită de depunere a ofertelor, respectiv vor contacta Serviciul Achiziții publice (înainte de ora limită de depunere), pentru confirmare, la telefon nr.: 0756 122 099, persoană de contact Peter Anna-Julia.

Răspunderea pentru netransmiterea/neînregistrarea în termenul limită stabilit a ofertei aparține în totalitate ofertanților