Acasă » ANUNŢURI » Anunț privind concursurile organizate în data de 23 mai 2023, pentru ocuparea posturilor vacante pe durată nedeterminată din cadrul Primăriei municipiului Bistrița

Având în vedere prevederile art.IV alin.(2) lit.a) ale Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 34/2023 privind unele măsuri fiscal-bugetare, prorogarea unor termene, precum și pentru modificarea și completarea unor acte normative, Primăria municipiului Bistrița anunță CONTINUAREA PROCEDURII DE ORGANIZARE a concursului / examenului din data de 23.05.2023, pentru ocuparea funcției publice de conducere de director executiv adjunct la Direcția economică.