Acasă » ANUNŢURI » Anunț privind concursurile organizate în data de 23 mai 2023, pentru ocuparea posturilor vacante pe durată determinată din cadrul Primăriei municipiului Bistrița

Având în vedere publicarea în data de 15.05.2023 în Monitorul Oficial al României partea I a Ordonanței de urgență a Guvernului nr. 34/2023 privind unele măsuri fiscal-bugetare, prorogarea unor termene, precum și pentru modificarea și completarea unor acte normative și ținând cont de dispozițiile art.IV din actul normativ mai sus menționat, Primăria municipiului Bistrița anunță  CONTINUAREA PROCEDURII DE ORGANIZARE a concursului / examenului organizat în data de 23.05.2023, pentru ocuparea celor 3 funcții contractuale de execuție vacante, pe durată determinată, cu normă întreagă, 8 ore /zi, 40 de ore / săptămână, de la Serviciul implementare proiecte cu fonduri externe nerambursabile din cadrul Direcției integrare europeană.