Anunț achiziție publică de servicii având ca obiect: «Servicii de elaborare a               documentației tehnico-economice aferentă obiectivului de investiții ”Coridor de                                mobilitate durabilă aferent Râului Bistrița”».

Municipiul Bistrița, în calitate de Autoritate contractantă, organizează în data de 02 martie 2022, ora 15:00, procedura simplificată, pentru atribuirea contractului de achiziție publică de servicii având ca obiect: «Servicii de elaborare a documentației tehnico-economice aferentă obiectivului de investiții ”Coridor de mobilitate durabilă aferent Râului Bistrița”».                                                                                                                                                                         Documentația de atribuire a fost publicată și poate fi consultată pe site-ul https://e-licitatie.ro:8881/ca/notices/simplified-notice/v2/view/100150945 atașată Anunțului de participare simplificat nr. [SCN1100911/10.02.2022] și cuprinde toate informațiile necesare pentru elaborarea ofertei.                                                                                                                                                                                                                                             Data limită pentru depunerea ofertelor este 02 martie 2022, ora 15:00, în SEAP.

Relații suplimentare se pot obține la Serviciul Achiziții Publice din cadrul Primăriei Municipiului Bistrița, str. Gheorghe Șincai nr. 2, județ Bistrița-Năsăud, persoana responsabilă, dna Ioana-Teodora Boldor, telefon: 0263-224.917, fax: 0263-237.323, adresa de e-mail: achizitii.publice@primariabistrita.ro.