Acasă » ANUNŢURI » Acord de mediu pentru amenajarea străzii Dinu Lipatti

Acord de mediu pentru amenajarea străzii Dinu Lipatti

Municipiul Bistrița anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul „Amenajare străzi în zonele noi de locuințe”, propus a fi amplasat în municipiul Bistrița, etapa a 3-a, str. Dinu Lipatti, judeţul Bistriţa-Năsăud.
Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bistriţa-Năsăud, din municipiul Bistriţa, str. Parcului, nr. 20 şi la sediul titularului: Municipiul Bistrița, Piața Centrală, nr. 6, în zilele de luni – joi între orele 9 – 15 și vineri, între orele 9 – 13.
Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bistriţa-Năsăud, pe toată durata procedurii de mediu..