Acasă » ANUNŢURI » Achiziţionarea de servicii privind activităţile sportive

Achiziţionarea de servicii privind activităţile sportive

Primăria municipiului Bistriţa aduce la cunoştinţa publicului intenţia de a achiziţiona servicii privind activităţile sportive, în scopul stimulării performanţei şcolare a elevilor de clasele I-XII din municipiul Bistriţa, în conformitate cu Hotărârea Consiliului Local Bistrița nr. 131/25.07.2019 pentru aprobarea Regulamentului privind stimularea şi recompensarea de către Consiliul Local al municipiului Bistriţa a performanţei şcolare a elevilor din municipiul Bistriţa.

Cei interesaţi pot consulta regulamentul privind asigurarea unor modalităţi de stimulare a performanţei şcolare a elevilor din municipiul Bistriţa la serviciul Educaţie, Tineret sau pe site-ul www.primariabistrita.ro şi pot depune oferte până la data de 𝟑𝟏 𝐚𝐮𝐠𝐮𝐬𝐭 𝟐𝟎𝟐𝟏, la Centrul de Relaţii cu publicul din str. Gheorghe Şincai, nr. 2.

Hotărârea Consiliului Local nr. 131/ 25.07.2019 pentru aprobarea regulamentului privind stimularea şi recompensarea de către Consiliul Local al municipiului Bistriţa a performanţei şcolare a elevilor din municipiul Bistriţa poate fi consultată accesând link-ul: https://www.primariabistrita.ro/wp-content/uploads/2021/07/Regulament-privind-stimularea-si-recompensarea-de-catre-Consiliul-Local-al-municipiului-Bistrita-a-performantei-scolare-a-elevilor-din-municipiul-Bistrita.pdf