Achiziție servicii de verificare a documentației de avizare a lucrărilor de                                                  Intervenții (DALI)

obiectivele:

Lot 1 „Creșterea eficienței energetice a clădirii-Grădinița cu program normal nr.7”, str. C. R. Vivu nr.35, municipiul Bistriţa.

Lot 2 „Creșterea eficienței energetice a clădirii-Grădinița cu program normal nr.10”, B-dul Independenței nr.57, municipiul Bistriţa.

Lot 3 „Creșterea eficienței energetice a clădirii-Grădinița cu program normal Sarata”, localitatea componentă Sărata, nr.107, municipiul Bistriţa.

Pentru detalii suplimentare, puteți accesa link-ul de mai jos: