Acasă » Achiziții publice » Solicitare oferte de preț pentru atribuirea contractului „Îmbunătățirea eficienței energetice a clădirii Colegiului Tehnic Infoel”

Municipiul Bistrița, în calitate de autoritate contractantă, organizează în data de  18.03.2024, ora 16.00, procedura de licitație deschisă, pentru atribuirea contractului care are ca obiect: Proiectare (PAC+PT+CS+DE) = asistență tehnică din partea proiectantului și execuția lucrărilor la obiectivul de investiții „Îmbunătățirea eficienței energetice a clădirii – Colegiul Tehnic Infoel – Corp C și D, municipiul Bistrița, str. Calea Moldovei, nr. 20”

Documentația de atribuire a fost publicată în SEAP, pe site-ul http://www.e-licitatie.ro, atașată anunțului de participare nr. CN1065063 / 09.02.2024 și cuprinde informațiile necesare întocmirii ofertei.

Data limită de depunere a ofertelor în SEAP este de 18.02.2024, ora 15.00.

Relații suplimentare se pot obține de la Serviciul Achiziții Publice din cadrul Primăriei municipiului Bistrița, str. Gh. Șincai, nr. 2, dl. Cicsa Paul Cristian, telefon: 0263/224917, mobil: 0756/122099, e-mail: achizitii.publice@primariabistrita.ro.