Municipiul Bistriţa, în calitate de autoritate contractantă, organizează în data de 03.11.2021 ora 15.00, procedura simplificată, pentru atribuirea  contractului care are ca obiect: Servicii de elaborare a documentațiilor tehnico-economice aferente obiectivului de investiții ”Regenerare urbană a spațiilor publice degradate- zona Independenței Nord” a Municipiului Bistrița”.

Documentaţia de atribuire a fost publicată în SEAP pe site-ul https://sicap-prod.e-licitatie.ro:8881/pub, ataşată anunţului de participare nr. SCN1094749 şi cuprinde toate informaţiile necesare pentru întocmirea ofertei.

Data limită pentru depunerea ofertelor este 03 noiembrie 2021, ora 15:00, pe SEAP.

Relaţii suplimentare se pot obţine la Serviciul Achiziţii Publice din cadrul Primăriei Municipiului Bistriţa, str.Gheorghe Şincai nr.2, d-na Grecu Elena, telefon 0263-224917, fax 0263 237323, mail: achizitii.publice@primariabistrita.ro.