Acasă » Achiziții publice » Ședință de îndată a Consiliului Local Bistrița

Ședință de îndată a Consiliului Local Bistrița

Consiliul Local al municipiului Bistrița este convocat în şedinţă extraordinară, în data de 17 august 2022, ora 15.00. Şedinţa va avea loc prin mijloace electronice de comunicare, respectiv prin intermediul platformei informatice Zoom, cu următoarea ordine de zi:
1. Proiect de hotărâre nr.187/16.08.2022 privind aprobarea participării la ”Programul privind creşterea eficienței energetice a infrastructurii de iluminat public”, pentru obiectivul „Creșterea eficienței energetice în infrastructura de iluminat public în municipiul Bistrița, etapa 2.1”
2. Proiect de hotărâre nr.188/16.08.2022 privind aprobarea participării la ”Programul privind creşterea eficienței energetice a infrastructurii de iluminat public”, pentru obiectivul „Creșterea eficienței energetice în infrastructura de iluminat public în municipiul Bistrița, etapa 2.2”
Ședința va fi transmisă în direct pe pagina de Facebook și se va putea vizualiza ulterior și pe canalul de YouTube al Primăriei municipiului Bistrița.