Astazi este: Marti, 21 august 2018
Primăria Municipiului BistriţaPrimăria Municipiului Bistriţa
Bistriţa, Piaţa Centrală, nr. 6 ; tel: (0263) 22 39 23; e-mail: primaria@primariabistrita.ro
Autentificare
Curent: Anonymous

 ANUL 2018      Serviciul Stare civilă  tel./ fax 0263222086 

 

PROGRAMUL  SERVICIULUI  STARE  CIVILĂ

25, 26 august 2018

 

PROGRAM ÎNTOCMIRE ACTE DECES:

* SÂMBĂTĂ   25.08.2018  orele 10.00-13.00.

* DUMINICĂ   26.08.2018  orele 10.00-13.00.

-------------------------------------------------------------

 

PROGRAM ÎNCHEIERE CĂSĂTORII: la Palatul Culturii

 

* SÂMBĂTĂ   25.08.2018 

 

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

10.15

SUĂRĂȘAN Mihai și SIGMIREAN Crina-Alina

2.

10.30

ISAI Cristian-Vasile și TOMȘA Vasilica-Gabriela

3.

10.45

BANC Emil-Lucian și MORARU Laura-Mirela

4.

11.00

POP Andrei-Daniel și IONESCU Alexandra

5.

11.15

CANDALE Ioan-Marius și ȘIMON Agota

6.

11.30

SĂLĂGEAN Cristian-Adrian și MOLDOVAN Ioana-Cristina

7.

11.45

RUSU Ioan-Mihai și TOMOLEA Ancuța-Teodora

8.

12.00

BUZILĂ-DORGO Claudiu și ONIȘOR Cristina-Monica

9.

12.15

TIMOCE Vlad-Constantin și HUDREA Karina-Antoaneta

10.

12.30

BÎRSAN Alexandru și PĂIUȘ Dorina-Daniela

 

 

 

11.

16.00

BĂNICIOIU Alexandru-Augustin și COZONAC Andreea-Maria

12.

16.15

MĂRGINEAN Ovidiu-Nicușor și MUTU Bianca-Cristina

13.

16.30

AGIGNOAEI Doris-Ciprian și RĂSVANȚĂ Elisabeta-Ancuța

14.

16.45

BRĂTFĂLEAN Andrei-Teodor și OROIAN Andreea-Ilia

15.

17.00

VÎNTU Răzvan-Cristian și OLTEAN Maria-Marinela

 

*DUMINICĂ 26.08.2018

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

09.00

MURZA Samuel și MORAR Estera-Daniela

2.

09.15

FALUB Cristian-Victor-Augustin și DRĂGAN Adriana

3.

10.30

MAXIM Bogdan-Vasile și CHIRILĂ Fănica-Maria

4.

11.30

UILEAN Florin-Leonuț și RUNCAN Ancuța-Maria

5.

11.45

MOLDOVAN Ovidiu-Florin și IVAN Mirela-Loredana

6.

12.00

DUMITRU Marius-Mihai și PĂLĂGICHI Alexandra-Elena

 

Şef serviciu Stare civilă

 

 

PROGRAMUL  SERVICIULUI  STARE  CIVILĂ

15-19 august 2018

 

PROGRAM CU PUBLICUL:

* MIERCURI   15.08.2018  orele 10.00-13.00.

* JOI               16.08.2018  orele 08.00-18.00.

* VINERI         17.08.2018  orele 08.00-14.00.

* SÂMBĂTĂ   18.08.2018  orele 10.00-13.00.

* DUMINICĂ   19.08.2018  orele 10.00-13.00.

-------------------------------------------------------------

 

PROGRAM ÎNCHEIERE CĂSĂTORII: la Palatul Culturii

 

* SÂMBĂTĂ   18.08.2018 

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

10.00

GAVREA Lucian și CZIRAI Eleonora-Carmen

2.

10.15

ARDELEAN Vasile și VĂLEAN Aurelia-Maria

3.

10.30

KOCSIS Robert-Elkana și RUS Adina-Viorica

4.

10.45

IUDEAN Adrian și VALEA Roxana-Ionela

5.

11.00

VERMEȘAN Alexandru-Andrei și BARBU Iulia

6.

11.15

CHIBULCUTEAN Ionuț-Iulian și SILAȘI Felicia-Ramona

7.

11.45

ȘANCU Magnus-Nicolae și BALINT Georgeta

8.

12.00

COSMA Răzvan-Alexandru și CAPĂTĂ Ionela-Maria

9.

12.30

NAN Dumitru-Adrian și MOTOFELEA Doinița-Teodora-Maria

10.

12.45

TODORAN Marius-Tinu și RUSU Corina

 

 

 

11.

16.15

GHEORGHILAȘ Cristian-Marius și CHIBULCUTEAN Roxana-Carmen

12.

16.30

PĂVĂLOAIE Paul-Ovidiu și ANI Andreea-Erika

13.

16.45

KOVACS Lóránd și LAZAR Alexandra-Maria

14.

17.00

GETZI Rolland-Dietrich și STOICA Larisa-Antonia

15.

17.15

CÎRCU Dumitru-Virgil și PESCARU Mariana

16.

17.30

DANCI Cornel-Dănuț și DOJA Carmen-Victoria

17.

17.45

HUZMEZAN Robert-Constantin și GECAN Rebeca

 

 

*DUMINICĂ 19.08.2018

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

11.30

Lup Darius-Lucian și ODORHEAN Andreea-Maria

2.

12.00

COCIȘ Aurel-Vasile și ISIP Cristina-Alina

 

 

PROGRAMUL  SERVICIULUI  STARE  CIVILĂ

11, 12 august 2018

 

PROGRAM ÎNTOCMIRE ACTE DECES:

 

* SÂMBĂTĂ   11.08.2018  orele 10.00-13.00.

* DUMINICĂ   12.08.2018  orele 10.00-13.00.

-------------------------------------------------------------

 

PROGRAM ÎNCHEIERE CĂSĂTORII: la Palatul Culturii

 

* SÂMBĂTĂ   11.08.2018 

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

11.00

CONDREA Daniel și BĂLDEAN Rebeca-Gabriela

2.

11.15

PĂTRAȘCU Ionatan și MARCHIȘ Denisa-Cristina

 

 

 

3.

16.00

KOVÁCS Attila și BURKHÁRDT Etelka

4.

17.30

MAGYARI Nándor-Imre și REMAN Henrieta-Noemi

 

 

PROGRAMUL  SERVICIULUI  STARE  CIVILĂ

4,5 august 2018

 

PROGRAM ÎNTOCMIRE ACTE DECES:

 

* SÂMBĂTĂ   04.08.2018  orele 10.00-13.00.

* DUMINICĂ   05.08.2018  orele 10.00-13.00.

-------------------------------------------------------------

 

PROGRAM ÎNCHEIERE CĂSĂTORII: la Palatul Culturii

 

* SÂMBĂTĂ   04.08.2018 

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

10.30

BALAȘ Mircea-Călin și SĂLĂGEAN Floricica

2.

10.45

MAGDA Marius-Claudiu și BEJERA Tabita-Mihaela

3.

11.00

PLOSCA Daniel-Călin și ȚARCĂ Emanuela-Maria

4.

11.45

renunțat

5.

12.00

FEYÉRVÁRI Szilárd-Jenő și OHLER Hannelore-Maria

6.

12.30

DANCIU Daniel și RUS Lorena-Patricia

7.

12.45

CACIOR Ștefan-Alexandru și MIHALCA Mihaela-Ionela

8.

13.00

BILIGA Cornel-Mihai și HUTINĂ Teodora-Silvia

 

* DUMINICĂ   05.08.2018 

Nr.

crt.

ora

Numele şi prenumele

1.

09.30

SZASZ Daniel-Alin și POP Larisa-Emanuela

 

 

Actualizat prin grija Serviciului stare civila - 20/08/2018, la ora 11:26.
Cautare
 
Trafic
Vizitatori: 1169558, online: 35
portal/bistrita/portal.nsf192.168.100.1754.196.98.9654.196.98.9654.196.98.96_2018_8_21
Copyright © 2003 - 2007 SOBIS Solutions. Design realizat de SOBIS Solutions.