Astazi este: Marti, 18 iunie 2019
Primăria Municipiului BistriţaPrimăria Municipiului Bistriţa
Bistriţa, Piaţa Centrală, nr. 6 ; tel: (0263) 22 39 23; e-mail: primaria@primariabistrita.ro
Autentificare
Curent: Anonymous

 

AN 2019

 

PROGRAMUL  SERVICIULUI  STARE  CIVILĂ

zile nelucrătoare: 8, 9 iunie 2019

 

 

PROGRAM ÎNTOCMIRE ACTE DECES:

 

* SÂMBĂTĂ   08.06.2019  orele 10.00-13.00.

* DUMINICĂ   09.06.2019  orele 10.00-12.00.

-------------------------------------------------------------

 

*SÂMBĂTĂ  08.06.2019

 

Nr.

crt.

Ora

Numele şi prenumele

1.

10.30

MARC Alin-Ionuț și CIOANCA Ionela-Loredana

2.

10.45

DANCI Paul-Mihai și IOJA Loredana-Alexandra

3.

11.00

TANCA Liviu-Darius și PETRIȘOR Oana-Angela

4.

11.15

SABĂU Adrian și TODEREL Alexandra-Alina

5.

11.30

COLTOAN Cătălin-Cristian și MAKAI Ancuța-Alexandra

6.

11.45

HÂLMU Răzvan-Adrian și MIHALCA Alexandra-Bianca

 

*DUMINICĂ  09.06.2019

 

Nr.

crt.

Ora

 

Numele şi prenumele

1.

11.00

COSTIN Florin-Cristian și LARI Maricica

2.

11.45

TOMA Ovidiu și WEINGÄRTNER Mariana-Nicoleta

3.

12.00

ANTON GUTIERREZ Raul și RUS Simona-Maria

4.

12.15

TRIF Silviu-Olimpiu și LĂCĂTUȘ Florina-Melinda

 

 

Șef serviciu Stare civilă

Maria ANCA

 

 

 

 

PROGRAMUL  SERVICIULUI  STARE  CIVILĂ

zile nelucrătoare: 1, 2 iunie 2019

 

 

PROGRAM ÎNTOCMIRE ACTE DECES:

 

* SÂMBĂTĂ   01.06.2019  orele 10.00-13.00.

* DUMINICĂ   02.06.2019  orele 10.00-12.00.

-------------------------------------------------------------

 

*SÂMBĂTĂ  01.06.2019

 

Nr.

crt.

Ora

Numele şi prenumele

1.

10.45

ERSEK Ovidiu și JAUCA Florina

2.

11.00

ANI Petru-Ștefan-Cristian și GAL Aneta

3.

11.15

VASILESCU Alexandru-Ion și ARIEȘAN Oana

4.

11.30

OLINCA Flaviu-Răzvan și COMĂNESCU Maria-Victoria

5.

11.45

VULTUR Dan-Alexandru și DANCIU Alina-Jessica

6.

12.00

MOGA Iustin-Marius și DRĂGAN Alexandra-Medeea

7.

13.30

VIDICAN Ovidiu și VLAD Andreea-Ionela

 

 

 

8.

16.30

POP Ioan-Victor și CÂMPAN Maria

9.

17.00

REMAN Zalán-Györgyi și MAGDICI Florina-Larisa

10.

17.15

BABA Darius-Sorin și SÜTÖ-GYURI Beatrice-Anca

11.

17.30

RUSU Emanuel și OLTEAN Iulia-Mioara

 

*DUMINICĂ  02.06.2019

 

Nr.

crt.

Ora

 

Numele şi prenumele

1.

10.45

SÂNGEORZAN Teodor-Alexandru și ȘIMON Brigita

2.

11.00

MOLDOVAN Paul-Vlăduț și PRECUP Diana-Maria

3.

11.15

POPESCU Petru-Adrian și BENGEAN Narcisa-Voichița

4.

11.30

GIURGEA Bogdan-Daniel și MOLDOVAN Corina-Ioana

5.

12.00

MUTI Daniel-Petru și UIFELEAN Ionela-Sorina

 

 

Șef serviciu Stare civilă

Maria ANCA

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Actualizat prin grija Serviciului stare civila - 07/06/2019, la ora 02:01.
Cautare
 
Trafic
Vizitatori: 1516397, online: 17
portal/bistrita/portal.nsf192.168.100.173.90.108.1293.90.108.1293.90.108.129_2019_6_18
Copyright © 2003 - 2007 SOBIS Solutions. Design realizat de SOBIS Solutions.