Acasă » ANUNŢURI » Concurs de recrutare pentru ocuparea a două funcții publice de execuție la Direcția Economică

Primăria municipiului Bistriţa anunţă organizarea, în data de 14 septembrie 2021, orele 10:00, a probei scrise și, într-un termen de maximum 5 zile lucrătoare de la această dată, a interviului, în cadrul concursului de recrutare pentru ocuparea a două funcții publice de execuție vacante, de referent, clasa III, grad superior la compartimentul Financiar, Salarizare – Direcția Economică.

Dosarele se depun la Primăria municipiului Bistrița, Biroul Resurse Umane, până la data de 01 septembrie 2021, inclusiv, între orele 08:30-16:00, de luni până joi, şi vineri între orele 08:30-13:30.

Anunțul, bibliografia și tematica pentru concurs, precum și fișa postului sunt afişate la sediul instituţiei și pe site, accesând link-ul: https://www.primariabistrita.ro/primaria/structura-si-organizare/concursuri/recrutare-personal/concursuri-de-recrutare/aparatul-primariei/test-2/