Acasă » ANUNŢURI » Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

Anunţ public privind depunerea solicitării de emitere a acordului de mediu

MUNICIPIUL BISTRIȚA anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul ”Înființarea a două centre de colectare prin aport voluntar în municipiul Bistrița”, propus a fi amplasat în municipiul Bistrița, localitatea componentă Bistrița – extravilan, Valea Boilor, jud. Bistrița-Năsăud.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bistriţa-Năsăud, din municipiul Bistriţa, str. Parcului, nr. 20 şi la sediul titularului, MUNICIPIUL BISTRIȚA, din municipiul Bistrița, str. Piața Centrală, nr. 6, judeţul Bistrița-Năsăud, în zilele de luni-joi, între orele 9-15 şi vineri între orele 9-13.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul Agenţiei pentru Protecţia Mediului Bistriţa-Năsăud.